З 1 ВЕРЕСНЯ В ПЕРШИХ КЛАСАХ МАЄ БУТИ НЕ БІЛЬШЕ 24 УЧНІВ: РОЗʼЯСНЕННЯ
З 1 вересня 2024 року в перших класах можуть навчатися не більше ніж 24 учнів — набуде чинності норма закону «Про повну загальну середню освіту».07:52 06.06.2024
З 1 ВЕРЕСНЯ В ПЕРШИХ КЛАСАХ МАЄ БУТИ НЕ БІЛЬШЕ 24 УЧНІВ: РОЗʼЯСНЕННЯ
З 1 вересня 2024 року в перших класах можуть навчатися не більше ніж 24 учнів — набуде чинності норма закону «Про повну загальну середню освіту».07:52 06.06.2024
День захисту дітей у Попівській гімназії №1
Дитинство синьооке, мов волошки,11:42 05.06.2024
День захисту дітей для вихованців дошкільного підрозділу Лип’янської гімназії
Сердечно дякуємо, ТОВ «АПК Докучаєвські чорноземи», благодійній організації «Фонд «Добробут, Благодійність, Розвиток» за приємний сюрприз- подаруночки до Дня захисту дітей для вихованців дошкільного підрозділу Лип’янської гімназії: солодощі, запашну полуничку та чудові іграшки.11:41 05.06.2024
День захисту дітей у дошкільному підрозділі "Капітошка" Голобородьківської гімназії
У малечі не повинно бути нещасливого дитинства. Тому турбота про дітей, їх захист - це головний обов'язок дорослих. День захисту дітей пройшов у дошкільному підрозділі "Капітошка" Голобородьківської гімназії весело та гамірно, адже він співпав із випускним балом. А яким же сюрпризом для маленьких "капітошок" стали солодкі подарунки, запашна полуниця та чудові іграшки від наших благодійників! Тож дякуємо ТОВ "АПК "Докучаєвські чорноземи" та Благодійному Фонду "Добро" за постійну турботу та підтримку! Бажаємо міцного здоров'я, мирного неба, успіхів і процвітання!11:35 05.06.2024
08:16 05.06.2024
08:13 05.06.2024
Акція "Голоси дітей" у Карлівському ліцеї №1
4 червня в Україні є Днем вшанування пам'яті дітей, які загинули в наслідок збройної агресії росії проти України. Учні 10-Б класу долучилися до акції "Голоси дітей" закріпивши на деревах дзвіночки, що символізують голоси маленьких українців, які, нажаль, вже ніколи не заговорять...08:08 05.06.2024
Церемонія прив'язування до дерева дзвіночків, які символізують голоси вбитих маленьких українців.
До Міжнародного дня безневинних дітей- жертв агресії Церемонія прив'язування до дерева дзвіночків, які символізують голоси вбитих маленьких українців.08:04 05.06.2024
Вшанування пам’яті дітей у Попівській гімназії №1
Найсильніший біль, коли гинуть діти. Сьогодні ми вшановуємо пам’ять дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.07:59 05.06.2024
Міжнародний день безневинних дітей - жертв агресії.
4 червня із учнями та ученицями 10 класу нашого ліцею проведено акцію вшанування пам'яті вбитих росією дітей до Міжнародного дня безневинних дітей - жертв агресії.10:30 04.06.2024