A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту
Карлівської міської ради
Полтавської області

НОВИНИ

ІІІ етап Всеукраїнських олімпіад з української мови

29.03.2024 закінчився ІІІ етап Всеукраїнських олімпіад з української мови. Представники нашої громади учениця ліцею ім. Ніни Герасименко Луньова Марія та її наставниця Овчаренко Ірина Петрівна продемонстрували вражаючі досягнення: здобули третє місце на Всеукраїнській олімпіаді з української мови! Це велика заслуга вашої наполегливої та цілеспрямованої праці.

14:50 29.03.2024

Акція «За чисте довкілля»

У Попівській гімназії №1 було організовано та проведено акцію «За чисте довкілля». У рамках акції, працівники школи разом із учнями долучились до прибирання території школи та парку. Упорядковали та привели до належного стану закріплену за кожним класом ділянку. Вирішили дотримуватись всім відомого вислову: «Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять».

08:24 29.03.2024

Зустріч із гордістю й найціннішим багатством України, захисником

У теплій і дружній атмосфері відбулася зустріч із гордістю й найціннішим багатством України, захисником, надією та опорою, охоронцем спокою та мирного неба над головою, випускником школи Юрієм Ревою, який уже два роки мужньо боронить нашу країну від ворога. Героя розчулили слова однокласників, які надіслали йому дружні вітання з усіх куточків світу. Під час зустрічі Юрій Юрійович розповів дітям про нелегкі воєнні будні, про біль, про братерство й дружбу, які допомагають вижити під час боїв. Діти ставили багато запитань, які стосуються подій на війні. Відповідаючи на них, Юрій сказав школярам, що захист Батьківщини – свята справа. У кінці зустрічі воїн подякував педколективу за найщасливіші роки дитинства та юності, які промайнули в стінах Карлівської ЗОШ №3, із особливим теплом звернувся до вчителя історії Хоменко Ірини Іванівни, зазначивши, що саме вона посіяла зерна патріотизму, любові до України.

08:20 29.03.2024

Проєкт ПЛІЧ-О-ПЛІЧ

28 березня 2024 року віділлом освіти,молоді та спорту Карлівської міської ради спільно з Мартинівським та Ланнівським відділами освіти було організовано змагання з волейболу в рамках проєкту ПЛІЧ-О-ПЛІЧ як тренувальні, підготовчі до ІІІ етапу (районного). Змагання проходили на базі Ланнівського ліцею.

07:50 29.03.2024

Етап Пліч-о-пліч всеукраїнської шкільної ліги з волейболу

Вітаємо наших чемпіонів! Команду дівчат - І місце, команду хлопців - ІІ місце у територіальному етапі Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги з волейболу  Дякуємо вчителям фізичної культури Олегу ЗАВАДІ та Тетяні ЛІНСЬКІЙ за підготовку учнів! Бажаємо нових перемог!!!

16:40 28.03.2024

Турнір "Пліч-о-пліч"

Сьогодні на базі Карлівського ліцею №3 відбувся черговий етап Турніру "Пліч-о-пліч", змагання з футзалу. Гордість нашого закладу – це наші учні, які продемонстрували високий рівень спортивної майстерності та командної праці. Команда  7-9 класів здобули перше місце у турнірі! Команда 5-6 класів зайняла друге місце в загальному заліку.Цей турнір - лише один із багатьох кроків на шляху до успіху, але кожна перемога є важливою для нашого колективу.

08:42 27.03.2024

Переможці шкільного відбору

Вітаємо переможців шкільного відбору Європейської грошової вікторини European money quize 2024  та лауреатів обласного відбору Хоменко Олега та Шендарова Сергія, учнів 10 класу нашого ліцею.

07:52 26.03.2024

Проведення робочої наради у відділі освіти, молоді та спорту Карлівської міської ради

20 березня 2024 року відділ освіти, молоді та спорту Карлівської міської ради ініціював проведення робочої наради, в якій взяли участь керівники закладів освіти. Обговорили важливі питання, пов'язані з підвищенням якості освіти у закладах, завершенням атестаційної кампанії 2023-2024 року, проходження НМТ випускниками, особливостями реалізації Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?», регіональної програми «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги». Проаналізовані висновки за результатами здійснення управлінням Державної служби якості освіти у Полтавській області аналізу діяльності відділу освіти, молоді та спорту Карлівської міської ради Полтавської області.20 березня 2024 року відділ освіти, молоді та спорту Карлівської міської ради ініціював проведення робочої наради, в якій взяли участь керівники закладів освіти. Обговорили важливі питання, пов'язані з підвищенням якості освіти у закладах, завершенням атестаційної кампанії 2023-2024 року, проходження НМТ випускниками, особливостями реалізації Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?», регіональної програми «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги». Проаналізовані висновки за результатами здійснення управлінням Державної служби якості освіти у Полтавській області аналізу діяльності відділу освіти, молоді та спорту Карлівської міської ради Полтавської області.

15:56 21.03.2024

Гімназіади школярів Полтавщини з волейболу

На базі Карлівського ліцею імені Ніни Герасименко відбулися зональні змагання Гімназіади школярів Полтавщини з волейболу серед юнаків та дівчат 2006 - 2008 років народження.

08:24 19.03.2024

Семінар-практикум «Особливості мовленнєвого розвитку, мовлення і комунікування дітей з РАС/Аутизмом»

15 березня 2024 року в Комунальній установі «Карлівський інклюзивно-ресурсний центр» відбувся семінар-практикум «Особливості мовленнєвого розвитку, мовлення і комунікування дітей з РАС/Аутизмом» для вчителів і асистентів вчителів початкових класів з інклюзивним навчанням ЗЗСО Карлівської, Мартинівської, Ланнівської громад, І група. Обговорили важливі та актуальні питання: про особливості мовлення і комунікування дітей з РАС, про способи вербальної і не вербальної комунікації, про створення передумов до успішної комунікації, про використання альтернативних і додаткових видів комунікації. Вчилися розуміти мовлення дітей з РАС. З’ясували, які порушення мовлення найбільш характерні для дітей даної категорії та на що звертати увагу при комунікуванні з ними. Дякуємо за активну участь та потужний feedback !

08:37 18.03.2024

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень