A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту
Карлівської міської ради
Полтавської області

Цікаві інформаційні матеріали для активної молоді

                                

Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day»

      З метою формування національної культури чистоти, благоустрою, правильного поводження з відходами, дбайливого ставлення до довкілля, створення сприятливих умов для розвитку волонтерства  і самореалізації української молоді,  Всеукраїнський  молодіжний рух «Let’s do it Ukraein» спільно з міжнародним рухом «Let’s Do It World»  за підтримки органів виконавчої влади, місцевого самоврядування щорічно проводить Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day». Рекомендований період проведення Всесвітнього дня прибирання  з 16 серпня по 16 вересня 2023 року. Заходи з прибирання проводяться в різних форматах у залежності від можливостей у воєнний час: цифрове прибирання онлайн; прибирання прибуткових територій, прибирання територій установ, організацій, закладів освіти тощо.

14:12 11.08.2023

Всеукраїнський конкурс творчих робіт

        Національне агентство України з питань державної служби та Центр адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу, з метою створення умов для пошуку, підтримки і розвитку амбітної та вмотивованої молоді, розширення її участі у формуванні та реалізації державної політики і державного управління, формування інтересу у молодого покоління до державної служби та покращення іміджу  державних службовців у суспільстві оголошує Всеукраїнський конкурс творчих робіт серед молоді (далі – Конкурс), що організовується за підтримки Спілки молодих державних службовців України.

09:08 31.07.2023

Національна програма «Державотворець»

                Міністерство молоді та спорту спільно з партнерськими організаціями з метою активізації участі молоді у процесах реформування та творення держави ініціювали національну програму особистісного та професійного розвитку молоді «Державотворець». Метою національної програми «Державотворець»  є створення системи особистісного та професійного розвитку молоді в Україні віком від 18 до 35 років, розвитку відповідального лідерства та підвищення рівня громадянської активності молоді.

16:04 06.07.2023

Всеукраїнська акція «Єдина Україна»

           Міністерство молоді та спорту України розпочинає Всеукраїнську акцію «Єдина Україна». Онлайн – проєкт покликаний поглибити знання з історії України, розповісти маловідомі факти та сформувати новий погляд на вивчення історії.

10:20 29.05.2023

Конкурс: “Ми самі творимо своє майбутнє”

       МИ САМІ ТВОРИМО СВОЄ МАЙБУТНЄ. Компанія "SEO.UA" - один з лідерів з комплексного просування сайтів оголошує про початок конкурсу для учнів та студентів українських навчальних закладів. Цей конкурс має назву: “Ми самі творимо своє майбутнє”. Переможець конкурсу отримає стипендію у розмірі 20000 гривень! Наша мета: допомогти розвитку суспільно активної молоді, яка поєднуватиме в собі високу професійну компетентність, культурну ерудицію, духовність, моральність і особисту відповідальність. Вже завтра майбутнє опиниться в руках молодих людей, тому ми прагнемо допомогти їм у визначенні вектору свого розвитку, щоб наша країна мала світле майбутнє. Якщо ти громадянин України, навчаєшся у українському навчальному закладі, тоді мерщій обирай тему та пиши свою конкурсну роботу. Важливо встигнути надіслати роботу до 22.06.2023 року на електронну адресу: scholarship@seo.ua. З прикладами статей, оформленням та стилістикою можна ознайомитись в блозі компанії: https://seo.ua/uk/blog Теми для статей, та всі деталі проведення конкурсу зазначенні на сторінці гранту: https://seo.ua/uk/scholarship Бажаємо успіхів у житті та наснаги у навчанні! Слава Україні!  

10:33 23.05.2023

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень