A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту
Карлівської міської ради
Полтавської області

Гордість Карлівської громади

Дата: 23.04.2024 07:52
Кількість переглядів: 17

У Франції відбувся чемпіонат Європи з гирьового спорту. У ньому взяли участь 17 країн і 345 спортсменів.

Українська національна збірна завоювала перше загальнокомандне місце. Троє спортсменів із Полтавської області виконали нормативи майстрів спорту міжнародного класу: Євгеній Остапчук, Максим Улько, Артем Дуленко.

Загалом полтавські гирьовики здобули на чемпіонаті Європи 77 золотих медалей, 11 срібних, 1 бронзову.

Лось Артем

Вагова категорія 68 юнаки U-16

Перше місце поштовх

Перше місце ривок

Перше місце двоборство

Лисенко Ярослав

Вагова категорія 68+ юнаки U16

Перше місце двоборство

Каленіченко Лілія

Вагова категорія 58+ юнаки U16

Перше місце двоборство

Власенко Тимофій,

Вагова категорія 53 юнаки U16

Поштовх довгим циклом перше місце

Поштовх перше місце

Ривок перше місце

Триборство перше місце

Борисенко Артем

Вагова категорія 58 кг юнаки U-16

Поштовх перше місце

Ривок перше місце

Поштовх довгим циклом перше місце

Триборство перше місце

Онищенко Григорій

Вагова категорія 68+ юнаки U16

Поштовх перше місце

Ривок з довільною зміною рук перше місце

Шугалей Олексій

Вагова категорія 68 кг юнаки U-16

Триборство перше місце

Козубська Анна

Вагова категорія 58+ юнаки U-16

ривок перше місце

поштовх довгим циклом перше місце

Матушевська Анастасія

Вагова категорія до 53 юнаки U-16

Поштовх перше місце

Ривок перша місце

Двоборство перша місце

Бадьон Марина,

Вагова категорія до 58 юнаки U-16

Поштовх друге місце

Ривок друге місце

Двоборство перше місце

Зуєва Катерина

Вагова категорія 63 юнаки U-18

Поштовх перше місце

Ривок перше місце

Двоборство перше місце

Коломієць Валерій

Вагова категорія 95 юнаки U-18

Поштовх перше місце

Ривок перше місце

Поштовх ДЦ перше місце

Ожищенко Микита,

вагова категорія 73 юнаки U-18

Поштовх перше місце

Ривок перше місце

Двоборство перше місце

Попельнюх Марія

Вагова категорія до 58 юнаки U-18

Поштовх перше місце

Ривок перша місце

Поштовх довгим циклом перше місце

Триборство перша місце

Гурзан Станіслав,

вагова категорія 68 юнаки U-18

поштовх довгим циклом перше місце

ривок з довільною зміною рук перше місце

Стецюра Ростислав,

вагова категорія 78 юнаки U-18

Поштовх довгим циклом перше місце

Поштовх перше місце

Ривок перше місце

Двоборство перше місце

Триборство перше місце

Цибулько Олександр

вагова категорія до 78кг юніори U-23

Поштовх довгим циклом друге місце

Командна естафета поштовх довгим циклом перше місце

Командна естафета поштовх перше місце

Сушко Ярослав

Вагова категорія до 95 кг

Дорослі

Поштовх друге місце

Естафета поштовх перше місце

Мирна Єлизавета

Вагова категорія 63 кг дорослі

Поштовх перше місце

Ривок друге місце

Поштовх довгим циклом перше місце

Триборство перше місце

Свириденко Олександр,

вагова категорія 68 дорослі

Поштовх довгим циклом перше місце

Поштовх друге місце

Ривок перше місце

Двоборство перше місце

Триборство перше місце

серед юніорів, вагова категорія 68 кг.

Естафета (поштовх) перше місце

Естафета (поштовх довгим циклом) перше місце

Улько Максим

Вагова категорія 85 кг юніори U-23

Поштовх довгим циклом перше місце.

Естафета поштовх перше місце.

Дорослі естафета поштовх довгим циклом, друге місце.

Додух Ольга

вагова категорія 58 кг, дорослі.

Ривок з довільною зміною рук

Перше місце

Чуйко Антон

Вагова категорія до 73кг дорослі.

Поштовх перше місце

Ривок друге місце

Двоборство перше місце

Шкіль Єгор

Вагова категорія 63 кг дорослі

Поштовх друге місце

Юніори

Поштовх довгим циклом перше місце

Ривок з довільною зміною рук перше місце

Дуленко Артем

вагова категорія до 85 кг юніори U-23

двоборство перше місце

поштовх перше місце

ривок перше місце

естафета поштовх перше місце

естафета поштовх довгим циклом перше місце

Кремель Ярослава,

вагова категорія 58кг дорослі.

Ривок перше місце

Харченко Віталія

Вагова категорія до 58 дорослі

Ривок третє місце

Литвиненко Святослав

Вагова категорія до 95 юніори

Ривок друге місце

Ривок з довільною зміною рук перше місце

Остапчук Євгеній,

вагова категорія 63 кг дорослі

Поштовх довгим циклом перше місце

Поштовх перше місце

Ривок перше місце

Двоборство перше місце

Триборство перше місце

Помазан Дмитро

Вагова категорія 78+ юнаки U-18

Ривок перше місце

Ривок з довільною змінною рук перше місце

Коломієць Олег

вагова категорія 85 кг дорослі

Поштовх довгим циклом перше місце

Поштовх перше місце

Ривок перше місце

Триборство перше місце

Естафета поштовх перше місце

Естафета поштовх довгим циклом друге місце

Спортсменів підготували тренери Коломієць Олег, Ткаченко Микола, Сушко Ярослав, Остапчук Євгеній, Мирна Єлизавета, Дуленко Артем, Свириденко Олександр.


« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень