A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту
Карлівської міської ради
Полтавської області

Вітаємо наших переможців!! Щиро радіємо вашим успіхам!!

Дата: 05.01.2024 07:52
Кількість переглядів: 11

Юннати Полтавщини стали переможцями та призерами Всеукраїнської акції-змагання «День юного натураліста», підсумки якої підведено Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді МОН України.

На розгляд журі було подано звіти закладів загальної середньої, позашкільної та професійно-технічної освіти з 21 регіону України.

Відповідно до рішення журі за змістовну роботу з вивчення та збереження природи рідного краю грамотами Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України нагороджено:

за І місце

-вихованців гуртка «Юний біолог» Державного професійно-технічного навчального закладу «Полтавське вище професійне училище імені А.О.Чепіги» (керівник Василевська Вікторія Вікторівна);

-вихованців гуртка «У світі тварин» Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді (керівник Костюк Оксана Анатоліївна);

-вихованців гуртка «Юні охоронці природи» Опорного закладу «Яреськівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Ф.П.Борідька» (керівник Тумко Марина Дмитрівна);

-вихованців екологічного гуртка «Дивосвіт» Комунального закладу «Глобинський центр позашкільної освіти», що працює на базі Обізнівської гімназії Глобинської міської ради (керівник Коваль Інна Валеріївна);

-учасників спілки «Екологічна варта» Спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням природничо-математичного циклу імені Л.І.Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради (керівник Руденко Наталія Митрофанівна).

за ІІ місце

-агітбригаду «Зелений патруль» Комунального закладу позашкільної освіти «Будинок дитячої та юнацької творчості» Опішнянської селищної ради (керівник Кардаш Наталія Григорівна);

-вихованців гуртка «Квіткова фантазія», учнів Попівської гімназії №1 (керівник Мазоха Євгенія Володимирівна) та вихованців гуртка «Мій рідний край, моя земля» Комунального закладу «Карлівський міський центр позашкільної освіти» (керівник Матюшова Юлія Сергіївна);

-Капусту Миколу, учня 6 класу Опорного закладу «Шишацька спеціалізована школа імені В.І.Вернадського» Шишацької селищної ради (керівник Науменко Ріта Василівна);

-Клименко Аллу Олександрівну, вчителя біології Пирятинського ліцею № 4 Пирятинської міської ради;

-Трутень Гаїну Сергіївну, вчителя біології Веселодолинської гімназії - філії Великокринківського ліцею Глобинської міської ради;

-Тузенко Наталію Володимирівну, керівника гуртка Центру позашкільної освіти Миргородської міської ради;

-учнівський та педагогічний колектив Лубенського центру дитячої та юнацької творчості учнівської молоді.

за ІІІ місце

-Гурбу Поліну, студентку групи 11 ЮП-2 Відокремленого структурного підрозділу «Фаховий коледж управління, економіки і права Полтавського державного аграрного університету» (керівник Гордієнко Оксана Вікторівна);

-екологічну групу «Пролісок» Петрівської гімназії з дошкільним підрозділом – філії Великокринківського ліцею Глобинської міської ради (керівник: Мороз Валентина Михайлівна);

-учнівський та педагогічний колектив Кременчуцького міського центру позашкільної освіти «Академія майбутнього».

Керівники учнівських колективів відзначені грамотами.

Вітаємо переможців!


« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень