людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту
Карлівської міської ради
Полтавської області

Результати участі в Всеукраїнському турнірі з гирьового спорту «Переяславська осінь 2023»

Дата: 30.10.2023 10:00
Кількість переглядів: 42

У суботу, 28 жовтня, у Переяславі відбувся Всеукраїнський турнір з гирьового спорту «Переяславська осінь 2023», присвячений пам’яті почесного працівника фізичної культури та спорту України Бориса Сонька.

Змагання відбулися з вправи гвардійський ривок. На цьогорічний турнір прибуло 58 спортсменів та спортсменок з семи регіонів України, а саме: Полтавської, Кіровоградської, Донецької, Чернігівської, Київської областей та міста Києва.

Серед жінок у ваговій категорії до 63 кг з гвардійського ривка 16-кг гирі призове місце зайняла

* 3 місце – майстер спорту України Мирна Єлизавета

Серед жінок у ваговій категорії понад 63 кг з гвардійського ривка 16-кг гиря призове місце зайняла:

* 1 місце – кандидатка у майстри спорту України Зуєва Катерина

Серед чоловіків у ваговій категорії до 73 кг з підйому гвардійського ривку 24-кг гирія призові місця зайняли:

* 1 місце – майстер спорту України міжнародного класу Свириденко Олександр

* 3 місце – майстер спорту України Остапчук Євген

Серед чоловіків у ваговій категорії до 85 кг з підйому гвардійського ривку 24-кг гиря призові місця зайняли:

* 1 місце – заслужений майстер спорту України Коломієць Олег

* 3 місце – майстер спорту України Цибулько Олександр

Серед чоловіків у ваговій категорії понад 85 кг з підйому гвардійського ривку 24-кг гиря призове місце зайняв:

* 2 місце – кандидат у майстри спорту України Коломієць Валерій

Переможці та призери отримали відповідні нагороди та медалі Всеукраїнського турніру з гирьового спорту «Переяславська осінь 2023» на пам’ять почесного працівника фізичної культури та спорту України Бориса Сонька.