Швейцарсько-український проєкт DECIDE
Швейцарсько-український проєкт DECIDE
Оголошуємо та вітаємо громад-переможців, які отримають від Швейцарсько-український проєкт DECIDE міні-гранти на розвиток освіти
Заявки для участі в програмі були настільки потужними, що команда DECIDE обрала більше переможців, аніж планувала. Та це аж ніяк не впливає на розмір самого гранту. Умова була – намір громади укласти або її наявний договір про співробітництво територіальних громад у сфері освіти у період з 1 червня 2023 року до 1 грудня 2023 року.
Результат – 21 територіальна громада із 4 областей пройшла відбір та отримає від проєкту DECIDE до 130 тисяч гривень на розвиток освіти
Нагадаємо, що серед можливих напрямів співпраці громад – створення та/або спільне утримання, користування послугами ІРЦ або ЦПР ПП, спільне обслуговування шкільного автопарку або ж спільна організація надання послуг у сфері позашкілля.
https://www.facebook.com/decideUA