A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту
Карлівської міської ради
Полтавської області

Визначено механізм проведення позапланових перевірок суб’єктів освітньої діяльності.

Дата: 20.02.2023 08:13
Кількість переглядів: 27

Визначено механізм проведення позапланових перевірок суб’єктів освітньої діяльності.

Наказом Міністерство освіти і науки України від 22.11.2022 № 1050 «Деякі питання здійснення державного нагляду (контролю) у сфері дошкільної, позашкільної, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, вищої освіти», зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 07 лютого 2023 р. за № 245/39301, затверджено розроблений Державна служба якості освіти України Порядок проведення позапланових перевірок суб’єктів освітньої діяльності: https://bit.ly/3I8HWim

Вказаний Порядок визначає механізм проведення позапланових перевірок суб’єктів освітньої діяльності, що забезпечують здобуття дошкільної, позашкільної, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, вищої освіти, незалежно від їх типу, підпорядкування та форми власності (далі — суб’єкти освітньої діяльності), щодо додержання ними вимог законодавства у відповідній сфері освіти.

Уповноваженими органами, що проводять перевірки суб’єктів освітньої діяльності, є Державна служба якості освіти України, її територіальні органи в межах своїх повноважень.

Підставою для проведення перевірки є:

звернення фізичної особи (фізичних осіб) про порушення, що спричинило чи може спричинити шкоду її (їхнім) правам, законним інтересам, до якого додаються документи чи їх копії, що підтверджують такі порушення (за наявності);

необхідність перевірки виконання розпорядження, виданого за результатами проведення Державною службою якості освіти або її територіальним органом попереднього заходу державного нагляду (контролю);

звернення освітнього омбудсмена.

Не допускається проведення перевірок за анонімними та іншими безпідставними зверненнями.

Забороняється проведення повторних перевірок за тим самим фактом (фактами), що був (були) підставою для проведення перевірки.

Не розглядаються та не перевіряються питання, які є предметом розгляду в суді або щодо якого набрало законної сили рішення суду. Не перевіряються питання, щодо яких органами досудового розслідування здійснюється кримінальне провадження.

Уповноважені органи проводять перевірки лише з тих питань, які визначені у переліку питань для проведення позапланових перевірок, що визначається і затверджується Державною службою якості освіти.

Загальний строк проведення перевірки не може перевищувати 15 робочих днів.

Врегульовано питання щодо тимчасового призупинення перевірки.

Наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.


« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень