A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту
Карлівської міської ради
Полтавської області

Централізоване водопостачання у 2023 році

Дата: 23.01.2023 14:21
Кількість переглядів: 155

ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

(відповідно до пункту 41 постанови Кабінету Міністрів України від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

 

 1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, його категорія: Відділ освіти, молоді та спорту Карлівської міської ради; 39500, Полтавська область, м. Карлівка, вул. Полтавський шлях, 85; код за ЄДРПОУ – 44104383; категорія замовника – головний розпорядник бюджетних коштів.

2. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Код ДК 021:2015 65110000-7 Розподіл води, послуги з централізованого водопостачання в заклади освіти Карлівської територіальної громади.

3. Ідентифікатор закупівлі: — UA-2023-01-23-007822-a

4. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

            Технічні та якісні характеристики встановлюються відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 05.07.2019 р. № 690 (зі змінами) «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення і типових договорів про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення», нормами Закону України «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення», Закону України «Про житлово-комунальні послуги», які встановлюють правові, економічні та організаційні принципи діяльності в сфері надання послуг з централізованого водопостачання. Виконавець повинен забезпечити надання послуг безперервно з гарантованим рівнем безпеки та тиском. Параметри якості питної води повинні відповідати вимогам державних санітарних норм і правил. Тиск питної води повинен відповідати параметрам, встановленим державними будівельними  нормами.  

5. Очікувана вартість предмета закупівлі: 148 400,00 грн.  

Очікувана вартість предмету закупівлі розрахована виходячи із фактичного обсягу спожитої питної води у попередніх роках, та тарифу на послуги з централізованого водопостачання.

 

6. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: Очікувана вартість предмету закупівлі визначена відповідно до Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої наказом Мінекономіки від 18.02.2020 № 275 (далі — Методика).

 

Відповідно до Методики:

ОВрег = V × Цтар,

де: ОВрег – очікувана вартість закупівлі товарів/послуг, щодо яких проводиться державне регулювання цін і тарифів;

V – кількість (обсяг) товару/послуги, що закуповується;

Цтар – ціна (тариф) за одиницю товару/послуги, затверджена відповідним нормативно-правовим актом.

Очікуване споживання на 2023 рік становить 8 910,092 м3.

Постановою НКРЕКП від 22.12.2021 р. №2868 «Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення КП ПОР «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ» вартість 1 м3 (з ПДВ) становить – 16,488 грн. на централізоване водопостачання». Плата за абонентське обслуговування 1 490,40 грн. з урахуванням ПДВ.

 

Загальна вартість предмета закупівлі на 2023 рік становить:

 16,488 грн. х 8 910,092 м3 + 1 490,40 = 148 400,00 грн. (сто сорок вісім тисяч чотириста гривень 00 коп.) з ПДВ.

 

7. Процедура закупівлі:

В абзаці 4 підпункту 5 пункту l3 Особливостей передбачається наступне:

«l3. Придбання замовниками товарів i послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли:

5) роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб'єктом господарювання в одному з таких випадків:

«… відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником;».

Згідно абз. 2 ч. 1 ст. 1 Закону України «Про природні монополії» природна монополія – стан товарного ринку, при якому задоволення попиту на цьому ринку є більш ефективним за умови відсутності конкуренції внаслідок технологічних особливостей виробництва (у зв'язку з істотним зменшенням витрат виробництва на одиницю товару в міру збільшення обсягів виробництва), а товари (послуги), що виробляються суб'єктами природних монополій, не можуть бути замінені у споживанні іншими товарами (послугами), у зв'язку з чим попит на цьому товарному ринку менше залежить від зміни цін на ці товари (послуги), ніж попит на інші товари (послуги).

Згідно пункту 1 постанови НКРЕКП «Про затвердження Порядку складання та ведення НКРЕКП реєстру суб’єктів природних монополій» від 19.10.2017 № 1268 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, складає та веде реєстр суб'єктів природних монополій, які провадять господарську діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг. Внесення до Реєстру відомостей про суб'єктів природних монополій, які провадять господарську діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг, вносяться НКРЕКП до Реєстру станом на останнє число звітного місяця. Реєстр розміщується щомісяця не пізніше 7 числа на офіційному веб-сайті НКРЕКП (http://www.nerc.gov.ua/), відомості з якого щомісяця до 10 числа на електронних та паперових носіях подаються до Антимонопольного комітету України.

Відповідно до Постанови НКРЕКП від 08.12.2016 р. № 2136 «Про переоформлення ліцензії на централізоване водопостачання та водовідведення, виданої КП ПОР «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ», постачальником централізованого водопостачання на території Полтавської області є КП Полтавської обласної ради «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ», код ЄДРПОУ 03361661, (згідно офіційного сайту Антимонопольного комітету України, а саме ЗВЕДЕНОГО ПЕРЕЛІКУ СУБ'ЄКТІВ ПРИРОДНИХ МОНОПОЛІЙ станом на 31.07.2022 у реєстрі суб’єктів природних монополій).

Документальне підтвердження відсутності конкуренції:

  1. ЗВЕДЕНИЙ ПЕРЕЛІКУ СУБ'ЄКТІВ ПРИРОДНИХ МОНОПОЛІЙ

2. Закон України «Про природні монополії»

3. Постанова НКРЕКП «Про затвердження Порядку складання та ведення НКРЕКП реєстру суб’єктів природних монополій» від 19.10.2017 №1268.

4. Постанова НКРЕКП від 08.12.2016 р. № 2136 «Про переоформлення ліцензії на централізоване водопостачання та водовідведення, виданої КП ПОР «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ».

5. Постанова НКРЕКП від 22.12.2021 р. № 2868 «Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ».

 


« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень