A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту
Карлівської міської ради
Полтавської області

Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика. 

Дата: 10.12.2022 16:11
Кількість переглядів: 16

10 грудня 2022 року відбувся ІІ етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. 

27 здобувачів освіти Карлівської громади взяли участь у конкурсних випробуваннях. 

Члени журі мали важке завдання – визначити переможців та сформувати команду, яка представлятиме громаду на обласному рівні конкурсу.

Дякуємо керівникам закладів загальної середньої освіти за належну підготовку до конкурсу з української мови, педагогічним працівникам, які готували учасників за професійність та конкурсантам за високий рівень знань з рідної мови, творчість, наполегливість.

Нехай участь у конкурсі стане для учасників, учнів 3-11 класів закладів освіти громади, сходинкою до самовдосконалення  та майбутніх перемог.

Вітаємо переможців конкурсу та їхніх вчителів-наставників. Бажаємо нових здобутків та творчих злетів.

Список переможців ІІ етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

№ п/п

ПІБ учня

Назва ЗЗСО

ПІБ учителя, що підготував

Клас

Місце

 

1

Тимоха Поліна Віталіївна

 

Карлівський ліцей ім.Ніни Герасименко

Губарь О.В.

3

І

2

Давидова Олександра Олександрівна

Карлівський ліцей №3

Панчук С.В.

3

ІІ

3

Ферюпко Єлизавета Анатоліївна

Карлівський ліцей ім. Ніни Герасименко

Коваленко С.Ю.

3

ІІІ

4

Прокопєва Валерія Валеріївна

Карлівський ліцей №3

Лелека І.І.

4

І

5

Собченко Софія Сергіївна

Карлівський ліцей ім. Ніни Герасименко

Капінус Л.О.

4

ІІ

6

Шевчук Каміла Андріївна

Карлівський ліцей №3

Лелека І. І.

4

ІІІ

7

Овчаренко Владислава Сергіївна

Карлівський ліцей №1

Дуленко О.М.

4

ІІІ

8

Магда Кіра Владиславівна

Карлівський ліцей ім. Ніни Герасименко

Даценко А.Я.

5

І

9

Сущенко Ангеліна Олександрівна

Карлівський ліцей ім. Ніни Герасименко

Даценко А.Я.

5

ІІ

10

Самбурська Анна Євгенівна

Попівська гімназія №2

Дерманюк І.М.

5

ІІІ

11

Бойченко Анна Олексіївна

Карлівський ліцей ім. Ніни Герасименко

Овчаренко І.П.

6

І

12

Туренко Георгій Миколайович

Карлівський ліцей ім. Н.Герасименко

Коновал О.Г.

6

ІІ

13

Антонюк Злата Вадимівна

Попівський ліцей №1

Антонюк О.Г.

7

І

14

Рогоча Ольга Миколаївна

Попівська гімназія №2

Дубовик А.В.

7

ІІ

15

Луньова Марія Юріївна

Карлівський ліцей ім. Ніни Герасименко

Овчаренко І.П.

8

І

16

Охріменко Кіра Віталіївна

Карлівський ліцей ім. Ніни Герасименко

Коновал О.Г.

8

ІІ

17

Прогнімак Поліна Максимівна

Карлівський ліцей ім. Ніни Герасименко

Даценко А.Я.

9

І

18

Хрупало Владислава Костянтинівна

Карлівський ліцей №1

Кулинич О.С.

9

ІІ

19

Халепа Анастасія Романівна

Карлівський ліцей ім. Ніни Герасименко

Прогнімак Н.Б.

9

ІІІ

20

Пченікіна Аріна Русланівна

Карлівський ліцей №1

Замкова І.І.

10

І

21

Пилипенко Даря Тимофіївна

Карлівський ліцей ім. Ніни Герасименко

Коновал О.Г.

10

ІІ

22

Кулібаба Аліна Володимирівна

Карлівський ліцей ім. Ніни Герасименко

Коновал О.Г.

10

ІІІ

23

Клеймьонова Анастасія Олександрівна

Карлівський ліцей ім. Ніни Герасименко

Полтавська Л.П.

11

І

24

Мусійчук Анастасія Костянтинівна

Попівський ліцей №1

Антонюк О.Г.

11

ІІ

 

 

 


« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень