A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту
Карлівської міської ради
Полтавської області

Теплова енергія та гаряча вода

Дата: 12.10.2022 14:52
Кількість переглядів: 58

ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

(відповідно до пункту 41 постанови Кабінету Міністрів України від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

 

 1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, його категорія: Відділ освіти, молоді та спорту Карлівської міської ради; 39500, Полтавська область, м. Карлівка, вул. Полтавський шлях, 85; код за ЄДРПОУ – 44104383; категорія замовника – головний розпорядник бюджетних коштів.

2. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): «09320000-8 – Пара, гаряча вода та пов'язана продукція (теплова енергія та послуги з постачання гарячої води в заклади освіти Карлівської об’єднаної територіальної громади)».

3. Ідентифікатор закупівлі: — UA-2022-10-06-004095-a

4. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб Замовника та з урахуванням вимог нормативних документів у сфері постачання тепловоъ енергыъ та гарячоъ води.

5. Очікувана вартість предмета закупівлі: 2 500 000.00 грн з ПДВ.  

Очікувана вартість предмету закупівлі розрахована виходячи із загальних площ приміщень, які необхідно отопити, фактичного обсягу спожитої теплової енергії у попередніх роках, тарифу на теплову енергію та фактичного обсягу спожитої гарячої води у попередніх роках, та тарифу на постачання гарячої води.

 

6. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: Очікувана вартість предмету закупівлі визначена відповідно до Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої наказом Мінекономіки від 18.02.2020 № 275 (далі — Методика).

Метод, застосований для розрахунку відповідно до Методики: Розрахунок очікуваної вартості товарів/послуг, щодо яких проводиться державне регулювання цін і тарифів відповідно до Розпорядження Виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 23.09.2020 № 1487 (зі змінами).

 

Відповідно до Методики:

ОВрег = V × Цтар,

де: ОВрег – очікувана вартість закупівлі товарів/послуг, щодо яких проводиться державне регулювання цін і тарифів;

V – кількість (обсяг) товару/послуги, що закуповується;

Цтар – ціна (тариф) за одиницю товару/послуги, затверджена відповідним нормативно-правовим актом.

Очікуване споживання на жовтень-грудень 2022 року:

  • теплова енергія- 429,48 Гкал;
  • гаряча вода - 48 м3.

Відповідно до статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 13 Закону України «Про теплопостачання» до повноважень органів місцевого самоврядування у сфері теплопостачання належить, зокрема, встановлення тарифів на встановлення для всіх категорій споживачів тарифів на теплову енергію і тарифів на виробництво теплової енергії (крім тарифів на теплову енергію, вироблену на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях та когенераційних установках) у порядку і межах, визначених законодавством.

Двоставковий тариф на теплову енергію та послуги з постачання гарячої води для ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» затверджено Рішенням Полтавської обласної ради № 477 від 30.09.2022 р. для потреб бюджетних установ (без врахування витрат на утримання та ремонт ЦТП та без врахування витрат та ремонт ІТП)».  

Тариф на жовтень-грудень 2022 року:

  1. Теплова енергія:
  • Умовно-постійна частина – 452 961 х 3 міс. = 1 358 883 грн.
  • Тепло – 429,48 Гкал. х 2 636,496 грн. = 1 132 322,30 грн. 
  1. Гаряча вода:
  • 48 м3 х 183,04 грн. = 8 786 грн.

Загальна вартість предмета закупівлі на жовтень-грудень 2022 року – 2 499 991,30 грн. з ПДВ (два мільйони чотириста дев’яносто дев’ять тисяч дев’ятсот дев’яносто один 30 коп.).

7. Процедура закупівлі:

Переговорна процедура (скорочена), що застосовується відповідно до пункту 2 частини другої ст. 40 Закону «Про публічні закупівлі», а саме: відсутність конкуренції з технічних причин.

Згідно абз. 2 ч. 1 ст. 1 Закону України «Про природні монополії» природна монополія – стан товарного ринку, при якому задоволення попиту на цьому ринку є більш ефективним за умови відсутності конкуренції внаслідок технологічних особливостей виробництва (у зв'язку з істотним зменшенням витрат виробництва на одиницю товару в міру збільшення обсягів виробництва), а товари (послуги), що виробляються суб'єктами природних монополій, не можуть бути замінені у споживанні іншими товарами (послугами), у зв'язку з чим попит на цьому товарному ринку менше залежить від зміни цін на ці товари (послуги), ніж попит на інші товари (послуги).

Згідно пункту 1 постанови НКРЕКП «Про затвердження Порядку складання та ведення НКРЕКП реєстру суб’єктів природних монополій» від 19.10.2017 № 1268 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, складає та веде реєстр суб'єктів природних монополій, які провадять господарську діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг. Внесення до Реєстру відомостей про суб'єктів природних монополій, які провадять господарську діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг, вносяться НКРЕКП до Реєстру станом на останнє число звітного місяця. Реєстр розміщується щомісяця не пізніше 7 числа на офіційному веб-сайті НКРЕКП (http://www.nerc.gov.ua/), відомості з якого щомісяця до 10 числа на електронних та паперових носіях подаються до Антимонопольного комітету України.

Постачальником теплової енергії та послуги з централізованого постачання гарячої води є ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго», код ЄДРПОУ 03338030 (згідно офіційного сайту Антимонопольного комітету України, а саме ЗВЕДЕНОГО ПЕРЕЛІКУ СУБ'ЄКТІВ ПРИРОДНИХ МОНОПОЛІЙ станом на 31.07.2022 у реєстрі суб’єктів природних монополій).


« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень